SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Evajazz Energizing Mousse - 300 ml
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Llaka / Shkumë për flokë » Eva Professional - Evajazz Energizing Mousse - 300 ml

Shkumë për mbajtje të fortë, me orientim dhe kontroll me shkallë të lartë. Ajo mirëmban lëvizjen e qimeve dhe strukturën natyrale, por pa peshuar poshtë. 

Çmimi: 6.10€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64_151&product_id=474 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »