SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Evajazz Technilack Fuerte - 500 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Llaka / Shkumë për flokë » Eva Professional - Evajazz Technilack Fuerte - 500 ml

Technical lacquer: I dizanjuar për t?u dhënë flokëve të stiluar mbajtje dhe kontroll, duke i lënë flokët me një përfundim të lirshëm dhe natyral. Rrëshirat super të ndjeshme të tij u sigurojnë flokëve të stiluar mbajtje dhe i bëjnë që të qëndrojnë më gjatë, duke eliminuar çdo lloj mbetjeje.

Çmimi: 5.90€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64_151&product_id=476 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »