SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Casual Wax
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Casual Wax

Wax ndërtues. Fleksibiliteti i madh i bën më të lehta ndryshimet  e shumta në stil, pa ndjenjën e ngurtë. Wax-i i përditshëm u jep shkëlqim, butësi dhe i bën flokët të lehtë për t?i menaxhuar, duke e eliminuar elektricitetin statik.

Çmimi: 4.80€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=501 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »