SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - E line - @ 22
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - E line - @ 22

Tretje ushqyese që nuk shpëlahet. Zbut dhe hidraton flokët e tharë dhe të keqtrajtuar. Produkt stilues, i cili e bën shthurjen më të lehtë, duke u dhënë flokëve elasticitet, ushqim, energji dhe shkëlqim. Përmban Pantenol.

Çmimi: 6.30€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=506 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »