SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - E-line Ends Treatmens 50ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - E-line Ends Treatmens 50ml

Trajtim intensiv për majë që nuk shpëlahet. Drejton, riparon dhe ristrukturon fijet kapilare.

Çmimi: 8.15€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=510 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »