SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - E-line V-Liquid 200 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - E-line V-Liquid 200 ml

Losion për vëllimin e flokëve të hollë që nuk shpëlahet. Tonik rindërtues, i cili  siguron forcë, trashësi dhe vëllim.

Çmimi: 4.55€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=519 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »