SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - EvaJazz Hair Gum
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - EvaJazz Hair Gum

Pastë e përshtatshme për stilim të flokëve: Pastë energjike, e cila siguron efekt të fortë, definon dhe kontrollon cilindo stilim të flokut, i cili kërkon një mbajtje të fortë dhe përfundim rezistues. Dukje moderne, kreative dhe e guximshme me një pamje pa shkëlqim, ekstreme dhe afatgjate.

Çmimi: 5.30€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=504 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »