SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Evajazz Modelin Mousse - 300 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Evajazz Modelin Mousse - 300 ml

Shkumë për modelimin e flokëve: Shkumë fleksibile, e cila  u jep flokëve vëllim dhe formë, duke përfituar në saktësi dhe shkathtësi. Është ideale për flokë të hollë, siguron elasticitet dhe rezistencë, duke e parandaluar thyerjen e flokut gjatë procesit të stilimit të flokëve.

Çmimi: 5.70€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=473 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »