SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - EvaJazz Power Style
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - EvaJazz Power Style

Xhel fiksues i krijuar për stilime të flokëve, siguron mbajtje maksimume. Formulë e re theksuese, e cila mban dhe kontrollon flokët, duke e përcaktuar stilimin e flokëve  dhe duke u dhënë flokëve një strukturë të ngurtë.

Çmimi: 4.90€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=505 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »