SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Evajazz Rock Spray - 300 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Evajazz Rock Spray - 300 ml

Pastë stiluese: Mbajtje maksimale dhe elasticitet, i cili krijon stilimin e flokëve, të cilin ju e dëshironi. Arrini stilimet tuaja deri në ekstrem me Rock Pastë. I formuluar me dyllin e bletëve për një mbajtje më të madhe dhe mbrojtje për flokët. Formulë jo e yndyrshme.

Çmimi: 7.30€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=480 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »