SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Shampon E-line CSP 400 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Shampon E-line CSP 400 ml

Losion i dizanjuar kundër zbokthit, që nuk shpëlahet. Rregullon dhe forcon qelizat, duke i eliminuar qelizat e vdekura. Përmban Manuka (mjaltë e bletës), rrënjë të shelgës dhe ekstraktin e rrënjës së Lotusit (lule).

Çmimi: 5.60€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=458 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »