SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Shampon E-line HL 400 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Shampon E-line HL 400 ml

Shampon për parandalimin dhe shmangien e rëniës së flokëve. Aktivizon qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës, duke ndihmuar forcimin e fibrave të flokut.

Çmimi: 5.60€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=464 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »