SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Shampon E-line Liss 400 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Shampon E-line Liss 400 ml

Shampon për flokë të dredhur, kaçurrelë ose të rebeluar. Siguron drejtim dhe përshtatshmëri për një stilim më të lehtë. Me agjentë dhe A2 ceramid luftojnë kundër lagështisë

Çmimi: 5.60€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=460 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »