SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Shampon E-line Sun 300 ml
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Eva Professional - Shampon E-line Sun 300 ml

Shampon për përdorim të përditshëm, ideal për ata, të cilët i ekspozojnë flokët në diell, në det ose në pishinë. Butësisht eliminon mbetjet e kripës dhe të klorit, duke u siguruar flokëve ushqim, hidratim dhe elasticitet. Përmban UVA-B filtra diellorë, ekstrakt shege dhe vaj të arrës makadamia.

Çmimi: 8.40€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64&product_id=509 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »