SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alarm baza dhe komanda nga firma gjermane Abus
Çmimi :
€167.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alarm baza dhe komanda nga firma gjermane Abus , ka mundesin qe me e nda ne baza p.sh ne katin e par mu aktivizu alarmi nese ka ndonje levizje apo hyn dikush ne shtepi,ndersa ne katin e dyt ku jan dhomat e gjumit mundemi me komandu qe mos me u aktivizu alarmi.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »