SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alarm per lokal, banes me teledirigjues, sirena 130dB
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alarm me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepise, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. Kur te dilni i keni kohe 30sekonada dhe kur te hyni i keni 4 sekonda me deaktivizu. Vezhgon terenin 360shkalle. Nje alarm efektive, praktik dhe shpejte qe montohet.

Very effective ceiling alarm with motion detection. Easy to operate with remote control. Quick installation without any wiring. Automatic alarm activation by 360° infrared beam. Preprogrammed exit and entry delay. Perfect for securing any room or area.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »