SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Senzor i levizjeve nga firma gjermane Abus
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Senzor i levizjeve nga firma gjermane Abus.

Ky senzore i levizjes kap kendin prej 90 shkalleve dhe varesisht nga lartesia mund te kape hapesiren deri ne 15 metra.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »