SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Senzor i temperatures MAX, 3C°/MIN / 60C° ABUS - Made in Germany
Çmimi :
€31.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky senzor special alarmi qe monitoron temperaturen eshte i pershtatshem per shtepi, zyre, server room dhe ato vende ku duhet te kontrollohet ngritja e temperatures. Nese temperatura ngritet per 3 grade brenda 1 minute ose temperatura arrin mbi 60 grade, atehere ky senzor informon qendren e alarmit dhe qendra alarmon ose therret ne telefon (nese eshte e pajisur me thirrje).

ABUS - Made in Germany.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »