SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alarm biderksional- Qender alarmi wireless (pa tel) per 100 senzora te ndryshem
Çmimi :
€188.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
3431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo qender e alarmit qe punon pa tel, eshte e pershtatshme per ato objekte ku nuk ka mundsi te vendosen kabllat, por alarmi duhet te punoj pa tel. Ky alarm punon deri ne largsi ~ 300m varet prej pengesave.

Ne kete qender te alarmit ka mundsi te lidhen senzora te ndryshem wireless (pa tel) si p.sh. senzorat e levizjes, senzora te ujit, senzor tymi, senzor dere dhe dritare, thirrje telefonike dhe paisje tjera.

Komunikimi biredeksional ne mes te qendres dhe senzorave realizohet ne 868,35Mhz. Ne qender mund te lidhen deri 100 senzora. Kete sistem te alarmi e bene te sigurt sistemi BidCos qe mos te kete probleme ne komunikim

ne mes te qendres dhe senzorave. Display i kaltert.

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »