SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DVR Abus per kater kamera
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky DVR i ka te gjitha funksionet dhe eshte nder nje DVR me te sufistikuar ne treg. IP reale per vezhgim nga largu, por edhe permes edhe Iphone, BlackBarry, Samsung Applle Ios dhe Androit per telefona mobil. 2x USB kycje, audio per mikrofona dhe shume te tjera. Instalim i lehte.
ABUS - Germany.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »