SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DVR kompakt per 4 kamera me USB dhe teledirigjues
Çmimi :
€214.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete DVR inqizues jeni ne anen e sigurt. I pershtatshem per shtepi, lokale te ndryshme, si dhe eshte i pershtatshem per kamp shtepize ose ngjashem, pasiqe ka mundesi te lidhet edhe me 12V. Menun e ka ne disa gjuhe dhe eshte shume lehte te punosh me te. Poashtu ka mundesi qe incizimin me e barte ne USB (Backup) dhe ne qetesi ta shikosh permes PC nga nje vend tjeter. Harddisku SATA mund te vendoset deri ne 1000GB. Ka password i cili ia pamundeson hyrjen ndonje personi te pa autorizuar.Punon me tension prej 100 deri ne 240V, pra edhe nese rryma eshte e dobet nuk shfaq probleme.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »