SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LED shirit, e kuqe 1m (60LED/1m)
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
3451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keto drita LED perdoren per kuzhina, vitrina, fioka dhe vende te tjera. Rregullojne atmosferen dhe ambientin ku jetoni dhe punoni. Kodi i artikullit: 5412810138104
Nga firma holandeze HQ.
Cmimi per 5 metra eshte 65.00 euro.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »