SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audio/Video shperndares me 6 hyrje/3 dalje
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
3453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te gjitha ne nje vend! Shiqim te nje sinjali dhe inqizim te nje sinjali tjeter. Komplet matrix funksion, nuk e humb sinjalin dhe eshte kontabil me SVHS dhe RGB.

Kjo paisje mundson kyqjen e 6 aparateve (Resiver, DVD, Video, Play Station, X-Box, Kamere) dhe daljen ne 3 aparate te tjera (TV,Video, DVD Recorder dhe te tjera).
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »