SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SELEKTUES I FARAVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
34539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SELEKTUESI I FARAVE PER GRUR
Gjatësia: 420 cm
Gjerësia: 165 cm
Lartësia: 320 cm
Pesha: 800 kg.
Fuqia e motorit: 1 HP-3/4HP - 1/2 HP

Përmasat e ekranit: 495 mm x 630 mm
Përmasat e ekranit të poshtëm: drejtkëndësh 2 mm
Përmasat e ekranit të epërm: drejtkëndësh 4,25 mm

Pjesa e përparme :
Diametri: 500 mm
Gjatësia: 1800 mm
Diametri i strofkës : 9,5 mm

Pjesa e pasme:
Gjatësia: 1800mm
Diametri: 500mm
Diametri i strofkës : 6 mm

Parimet e përpunuese:
Sistemi përpunues i makinës përbëhet prej 6 niveleve. Drithi transmetohet në silazhuesin e epërm me helikoidin (spiralen) furnizuese.
Drithërat që mund të përpunohen: Gruri, Elbi, Tërshëra, Thekrra... etj.
Fuqia totale e motorit është 3 HP ( 2.2 Kw ). Mund të punojë me motora 220 V ( 50 Hz ) ose 380 V ( 50 Hz ). Sistemi Përpunues është Gjerman (modeli Petkus) dhe si i tillë nuk lejon dëmtimin e kokrrës së grurit. I tërë materiali i përdorur për prodhimin e makinës është i klasit të parë.

info@haxhijaha.com
Tel:029 277 305 Mob.:045 730 073
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »