SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyr & Dritare të Drurit nga Slovenia
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
ID e produktit :
34552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dritaret dhe Dyert jan me Xhama termopan të importuara nga Sllovenia.

Dyer Dritare 9 copa.
2.20 x 1.40 m
Dyer Dritare 4 copa.
2.30 x 1.00 m
Dritare me Kapak 3 copa.
1.80 x 1.40 m

Qmimi osht i volitshem.
Nderim i mundshem me ndonje Vetur.
Tel. +386 4 959 4098 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Ferizaj
049142076
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »