SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertor rryme 600W/12V me mbushes te integruar
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Invertor rryme 600W/12V me mbushes te integruar. Ky invertor mund te punoje deri ne 30min. me ngarkese 1500W per ato paisje qe ne start kane ngarkes 1500W.
Shendrron tensionin e baterijave 10,5-15V DC ne 230V AC/50Hz.
Ky invertor eshte shume i pershtatshem per pompa te nxemjeve qendrore gjithashtu ne kete invertor mund te lidhen edhe paisjet tjera teknike si dhe dritat.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »