SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THE INN RESORT ULTRA ALL INLCUSIVE 499 EURO
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '14
ID e produktit :
34583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
The Inn Resort & Spa ndodhet ne zonen e Alanya, rreth 20 km nga qendra e saj. I pozicionuar ne nje vend te qete, hoteli eshte ideal per ate qe duan te shijojne pushimin dhe relaksin ne Rivieren Turke. Ndodhet 350 m larg nga deti , transporti eshte falas cdo 15min nga hoteli. Hoteli pranon dy femije falas deri ne 12 vjet.
Rezervo Online : albatours-ks.com/tours_post/the-inn-resort-spa-alanya 
Informata rreth publikuesit
Alba Tours
Gjilan
+381280326303
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »