SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Inventari per studio te thonjeve dhe depilimeve.Shitet i
Çmimi :
€1,995.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
ID e produktit :
34635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Inventari per studio te thonjeve dhe depilimeve.

Shitet inventari komplet per sallon te thonjeve dhe depilimeve.Çmimi eshte shum i volitshem.
Invetari perbehet nga: 4 Tavolina pune me 4 karrika dhe kater ulese komode per kliente.
Kuzhina,termo elektrike,krevati per depilime,llampa ndriquese e depilimeve,tavolina e recepcionit se bashku me kompjuter,printer dhe skaner,si dhe rafte per ekspozimn e produkteve.....

Te gjitha keto me nje qmim shume te volitshem..

Na kontaktoni dhe do te bindeni,,..
Mob..
044/189/090
Informata rreth publikuesit
shpend
Prishtinë
+37744189090
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »