SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Percjelles / ndares i SAT sinjalit
Çmimi :
€117.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete paisje eshte e mundur e pamundura! Mundeson ne ato vende ku egziston vetem 1 kabell koaxial te barten 2 sinjale satelitore p.sh. ASTRA dhe EUTELSAT permes Diseq funksionit.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »