SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karroce per persona me aftesi te kufizuara-INVALID
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
ID e produktit :
34712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet karroca elektrike (Skuteri elektrik) ne gjendje shume te mire.. Eshte shume i lehte dhe shume i sigurte,per perdorim sepse posedon frenimin automatik d.m.th si te largohet dora nga komanda ai automatikisht ndalet ne vend dhe nuk leviz deri ne komanden tjeter pa marre parasysh terrenin. Po ashtu ka sinjalistiken (dritat,shernjat, boria etj).Karrika eshte shume e pershtatshme dhe levizese sipas nevojes Ka bateria (akumulatora) te reja dhe adapter per mbushje . Per me shume informata kontaktoni ne numrin kontaktues.\n
Informata rreth publikuesit
Fatmiri
Drenas
044159271
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »