SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Transmetim i Audio/Video me UTP kabell deri 300m
Çmimi :
€54.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete paisje eshte e mundshme qe te bartet sinjali Audio/Video me UTP kabell deri ne largsi 300m. Pra, nese egziston nje Resiver kabllovik ose satelitor, DVD apo dicka ngjashem dhe deshirohet qe te bartet sinjali deri ne largesi te medha, athere permes kesaj paisjes dhe kabllit te internetit CAT5e ose CAT6 mund te realizohet.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »