SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kontrollus i kabllave te rrymes kur kane nderprerje
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontrollues i kabllave te rrymes kur kane nderprerje. Nese keni kablla te shkurte apo te gjate qe kane nderprerje por nuk mund te definohet nderprerja atehere ky detektues mundeson gjetjen e nderprerjes duke u ndez drita sinjalizuese si dhe permes zilesqe e ka te integrume.

Kodi i artikullit : 2744858
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »