SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAXELL TABLET H10-S ORGJINAL ME GARANCION NDRRIM ME IPHONE 4
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '14
ID e produktit :
35179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet tableti maxell h10-s orgjinal prodhim amerikan shum pak i perdorur dhe ka garancion i cili vlen deri me 09.08.14 me tablet vjen edhe fotrolla boj ndrrim me iphone 4 per ma shum info thirrni mas ores 6:30

Madhesia: 9.7 inch multiscreen HD
OS system: Android 4.1 jellybean
Procesori e ka shum tshpejt
8GB

Capacitive 9.7” Multi touch screen with high resolution
• Dual core processor ensuring fast upload and download speed
• Dual cameras for picture and video
• Aluminum housing with streamline design
• 3G dongle compatible
• 4:3 (portrait ratio )
• Built in G-sensor / 3D games supported
• Android operating system
• Micro SD card expansion – up to 32 GB
• HDMI compatible
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
045680927
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »