SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Perforcues i sinjalit HDMI/HDMI mini
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky konvertues mundeson lidhjen e shume fotoaparateve, kamerave dhe paisjeve tjera me TV HD.
Nga firma holandeze HQ.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »