SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Infrakuq termometer me 10 memory
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Infrakuq termometer me 10 memory. Mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ne mend 10 temperaturat e fundit. Ka ekran te mire dhe posedon filtera shtese,eshte shum i sakte.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »