SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Origjinal UPS dhe stabilizues rryme 550 VA
Çmimi :
€112.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
UPS dhe stabilizues rryme 550 VA.
Me kete UPS poashtu stabilizohet tensioni prej 180 deri 266 V. Eshte I pershtatshem per PC dhe pajisje te ndryshme qe nuk lejohet nderprerja e rrymes dhe kane nevoje per tension stabil. Poashtu ka edhe 4 priza tjera te rrymes per konektim te ndryshem te pajiseve. Ngarkesa e pajisjeve deri ne 550 VA.Prodhuesi Schneider Electronic
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »