SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Laser per diskoteke dhe lokale te ndryshme
Çmimi :
€375.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
3558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju prezentojm nje prej llaserave me te kerkuar dhe me te shitur ne treg.
Atmosfera e krijuar nga ky llaser eshte e papershkrushme. Artikulli eshte i ri dhe ne paketim.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »