SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndricim per diskotek dhe lokale te ngjajshme
Çmimi :
€255.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:20
ID e produktit :
3559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju prezentojm ndricimin kpurdh; me ngjyra dhe figura te ndryshme RGB-W (kuq,kalter,gjelbert,bardhe)
Ndricuesi me 160 LEDs, DMX kompatibilitet, reagon edhe ne baze te muzikes dhe te tjera.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »