SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Video KOAX kabell RG59 profesional
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RG59 KOAXIAL VIDEOKABEL PROFESIONAL DHE KUALITATIV, RROTA, E GJELBER
Impendanca: 75Ohm; Izolimi: 3,7mm PE; Izolimi i jashtem: PVC; Izolimi: 2,59dB @ 5MHz; Temperatura e perdorimit: -30°C deri +75°C.

Cmimi per 1m kushton 1euro.
250m rrollna komplet kushton 250 euro.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »