SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dritë speciale solare rimbushese dhe me dinamo
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi!!! Dritë speciale solare rimbushese dhe me dinamo.
Kjo paisje akumulon energji solare si dhe e ka funksionin e dinamos qe permes litarit me akumulu energji
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »