SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cante per Lloptop 15inch
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
3569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo cante (15 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Lloptopit eshte nga firma holandeze König. Ka ngjyre te bardhe me te kuqe, eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me material kualitativ dhe me hapsire te mjaftueshme.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »