SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasqyre me kamere te fshehur
Çmimi :
€167.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasqyre me kamere te fshehur. Kjo kamere ka SONY lens 1/3" me 420 TV Line. Kamera eshte me ngjyrna, bene inqizim shume te mire dhe mund te lidhet diret ne TV per monitorim ose ne DVR per inqizim bashke me kamerat egzistuse. Temperatura e punes -20 deri 50 grade.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »