SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reflektor i jashtem hallogen per shtepi, lokale e tjera
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reflektor i jashtem hallogen per shtepi, lokal, restoran, hotel dhe ngjashem.
Poqi (drita hallogen) e cili vendoset mund te jete deri max. 300W (nuk eshte ne paketim). Madhesia e drites 300x175x130 mm
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »