SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shperndares i antenes per 2 SAT Receiver
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:19
ID e produktit :
3618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shperndares i antenes per 2 SAT Receiver, lidhje kabllovike dhe Radio. Nese deshirojm qe ne nje dhome te caktume te kemi 2 Resiver satelitor ose TWIN Receiver me 2 tuner, ather ky artikel na mundeson ne shtek te kemi 2 dalje per 2 resiver si dhe 1 dalje per kabllovik dhe Radio. Prej SAT multiswitch duhet te shtrihen 2 kablla.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »