SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes aparatin Rollei Acitoncam i ngjashem me GoPro me qmim shum te volitshem
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '14
ID e produktit :
36213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparatin 10megapixel Rollei Acitoncam eshte i ngjashem me GoPro dhe i ka te gjitha paisjet . Mund te perdoret ner uje per te bere foto dhe video,mund te vendoset ne kacig ,ne vetur etj . Po ashtu mund te lidhet dhe me TV dhe te beje foto ,video me telekomand. Eshte i ri shum pak i perdorur.Numri kontaktues 044-248-320

shikoni videon

www.youtube.com/watch?v=NL8-kY0Fq2U 
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
044248320
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »