SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhirime Profesionale kamera ne te gjithe Kosoven
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
ID e produktit :
36216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm shërbim profesional me kamera dhe fotoaparat për:

-ngjarje familjare, ditëlindje, fejesa, dasma;
- prodhime televizive; intervista, reportazhe, dokumentare, video klipe, emisione, reklama.

Me kamera profesionale HD dhe fotoaparat.


Momentet me te bukura nga disa xhirime tonat:

youtu.be/74mwlOEUmV4 

www.youtube.com/watch?v=MuO0_AJyvxU&feature=c4-overview&list=UUyzP0dcrzJeJP1BwDc_vR2A 

www.youtube.com/watch?v=WJfIQPApOsE 

Faqja jone zyrtare ne Facebook:

www.facebook.com/rilindvitijaproduction 

Kontakt:
+377 (0) 44 580 720
Informata rreth publikuesit
Rilind
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »