SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bartes Wireless i sinjalit infrakuq (Teledirigjuesit)
Çmimi :
€34.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:19
ID e produktit :
3622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paisje interesante qe mundeson bartjen e Infra Red sinjalit te teledirigjuesve. Pra, me kete paisje eshte e mundshme prej nje dhome ose prej nje kati tjeter me barte sinjalin infra te kuc te teledirgjusit te televizorit, resiverit, DVD-s dhe paisjeve te tjera pa tela.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »