SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Autolarja me invertar me qmim shume te volitshem !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '14
ID e produktit :
36227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Autolarja ne Veterrnik ngjitur me Gorenje me gjithe invertar komplet si dhe ne marrveshje me pronarin e tokes te vazhdohet veprimtaria e Autolarjes me qera.
Autolarja eshte e gatshme per pune dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme po ashtu posedon parking te mjaftueshem para saj.
Autolarja ka 2 shprica aktive, 1 kompresor,1 boce per shkume, rezervoar te ujin 4500 litra e shume gjera te tjera qe nevoiten.

Cmimi eshte i volitshem, te gjithe te interesuarit na kontaktoni ne keta numra te telefonit: 044/272163, 045/501903
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »