SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamere mashtruese dome
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamere mashtruese dome.
Kjo kamere mashtruese me korrnize profesionale ka te montuar drite te kuqe e cila blinkon dhe jep pershtypjen e nje kamere origjinale. Mbajtesi i saj mundeson montimin si ne tavan ashtu edhe ne mure
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »