SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia N97 - 32GB
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
ID e produktit :
36288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia N97 32GB:

3G: Po
SIM: Normal SIM
Headphones: Po ; 3.5mm
Card slot: microSD, deri ne 16 GB
Internal: 32 GB storage, 128 MB RAM
WLAN: Po
Bluetooth: Po
USB: Po
Primary: 5 MP, 2592 х 1944 pixels
Video: Po
Secondary: Po
OS: Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5

Telefoni eshte i perdorur , ka gjamin e gervishtur por touch punon shume mire. Ka 2 kamera dhe vet telefoni ka 32GB hapsire,, Pranon programin e WhatsApp pa asnje problem.

Nokia N97 --> www.gsmarena.com/nokia_n97-2615.php 
_________________________________________________________
Mundeni te kontaktoni edhe ne What's App ..
+38649486858
Informata rreth publikuesit
Ardian
Klinë
+38649486858
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »